1st 925, med simulant, längd ca 38 cm.
1st 925, med simulant,importerad till Sverige, längd ca 51 cm.
1st otydlig stämplad, importerad till Sverige, längd ca 49 cm.
1st stämplad 1 år, 800, längd ca 50 cm.
1st kedja stämplad 130 år, 925, smycke med simulant, stämplad Alton Guldvaru Ab, Falköping, otydlig årsstämpel, längd ca 39 cm.
1st importerad till Sverige, längd 46 cm.
1st stämplad Sterling, längd ca 25 cm.
1st stämplad 830, importerad till Sverige, längd ca 60 cm.
Bruksslitage.
Bruksslitage.