HERRARMBANDSUR, 4 st, stål, 1900-tal.

305654. HERRARMBANDSUR, 4 st, stål, 1900-tal.

1 st Zodiac SeaWolf, Automatic.
1 st Adidas.
1 st Precis Ancre 17 Rubis.
1 st Lagonda (saknar länk).

Bruksslitage, repor, ej genomgångna, ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st Adidas.
1 st Precis Ancre 17 Rubis.
1 st Lagonda (saknar länk).

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 115