BETH ZEEH. Offsettryck, signerad samt numrerad 34/200.

305589. BETH ZEEH. Offsettryck, signerad samt numrerad 34/200.

Bildyta 36,5 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Beth Zeeh (1911–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 36,5 x 48 cm.

Ej examinerad ur ram.

Beth Zeeh (1911–2004)

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 983