PLÅTBURKAR, 5 stycken,bland annat Cloetta, 1900-talets första hälft.
305572. PLÅTBURKAR, 5 stycken,bland annat Cloetta, 1900-talets första hälft.
Plåtburk, Påels, Bon-Bon, höjd 25,5 cm , diameter 22 cm.
2 plåburkar, Cloetta, höjd 24,5, 18 x 22,5 cm.
2 plåtburkar, Tavener Rutledge, England, höjd 24,5 cm, 14,5 x 14,5 cm.
Bruksslitage-hårt bruksslitage.
Färgavslag, bucklor och märken.