PLÅTBURKAR, 5 stycken,bland annat Cloetta, 1900-talets första hälft.

305572. PLÅTBURKAR, 5 stycken,bland annat Cloetta, 1900-talets första hälft.

Plåtburk, Påels, Bon-Bon, höjd 25,5 cm , diameter 22 cm.
2 plåburkar, Cloetta, höjd 24,5, 18 x 22,5 cm.
2 plåtburkar, Tavener Rutledge, England, höjd 24,5 cm, 14,5 x 14,5 cm.

Bruksslitage-hårt bruksslitage.
Färgavslag, bucklor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 062