Mahognyfaner, fasettslipat glas, total längd 415 cm.
2 Sektioner längd 90, bredd 33, höjd 199 cm.
3 sektioner längd 48,5,bredd 33, höjd 199 cm.
1 sektion längd 90, bredd 33 ,höjd 73 cm.
Bruksslitage, saknar krönlist på 50 cm.