SKULPTUR, brons och mässing. Karl Hagenauer, Österrike, 1930/40-tal.

305529. SKULPTUR, brons och mässing. Karl Hagenauer, Österrike, 1930/40-tal.

Höjd 14.5 cm.

Bastkjol med ytslitage. Lödning till huvudbonad släppt något.
Något anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14.5 cm.

Något anlupen.

Antal besök: 1 932