VÄGGUR, 1800-tal.

VÄGGUR, 1800-tal.
305527. VÄGGUR, 1800-tal.

Med intarsiadetaljer, målad urtavla.
Bredd: ca 42, Höjd: 75 cm.

Ålders- och bruksslitage. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!
305527. VÄGGUR, 1800-tal.

Bredd: ca 42, Höjd: 75 cm.

Antal besök: 822