305526. KAFFESERVIS, 16 delar, porslin, "Teema", Arabia, Finland, 1900-talets andra hälft.
Märkta undertill Arabia Finland Teema, Dishwasher safe, Oven to table, Microwave safe.
8 st fat, diameter 12,5 cm.
8 st kaffekoppar, höjd 5,5 cm.
Bruksslitage, 1 st kopp med nagg på mynning.