CARL MÅNSSON. Olja på duk, Skånskt fiskeläge, signerad C Månsson.

305508. CARL MÅNSSON. Olja på duk, Skånskt fiskeläge, signerad C Månsson.

39 x 60 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 60 cm.

Krackeleringar.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 376