RINGAR, silver, 4 st, 925 samt 835, Kvarts, totalvikt ca 27 gram, 1900-tal.

305432. RINGAR, silver, 4 st, 925 samt 835, Kvarts, totalvikt ca 27 gram, 1900-tal.

1st Sterling, S.P.Norman, Stockholm, 1963, Bergskristall/Kvarts, diameter ca 22 mm.
1st 925, Kvarts, diameter ca 2 mm.
1st 835, Kvarts, diameter ca 7 mm.
1st 835, Kvarts, diameter ca 4 mm.

Bruksslitage, bergskristall med smärre nagg i botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 161