ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1950-tal.

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1950-tal.
305374. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1950-tal.

Grön klädsel.

Tygslitage samt tejpat hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön klädsel.

Tygslitage samt tejpat hål.

Antal besök: 1 040