STOLAR samt BORD, 2 + 1.

STOLAR samt BORD, 2 + 1.
305369. STOLAR samt BORD, 2 + 1.

Bordets höjd 73 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordets höjd 73 cm.

Slitage, skador, fläckar.

Antal besök: 738