KONSTGLAS, 7 delar, Erik Höglund, Boda.

305365. KONSTGLAS, 7 delar, Erik Höglund, Boda.

Skål på fot, gul, signerad, Diam: 18, Höjd: 15 cm
Skål på fot, brun, Diam: 21, Höjd: 9 cm
Skål, gul, Diam: 16,5, Höjd: 8 cm
Skål, röd, signerad, Diam: 12,5, Höjd: 6 cm
Vas, gul, Höjd: 9 cm
Gräddkanna, röd, signerad, Höjd: 5,5 cm
Skål, röd, signerad, Diam:7, Höjd: 5,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, gul, Höjd: 9 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 830