1st Harbeck Wilhelm, Stockholm, 1946, längd ca 31,5 cm.
1st otydlig stämpling, Sterling, importerad till Sverige, längd ca 26 cm.
1st Sporrong AB, Norrtälje, 1979, längd ca 25,5 cm.
1st 835 stämpel, längd ca 9,5 cm.
1st otydlig stämpel, importerad till Sverige, längd ca 21 cm.
1st 835 stämpel, längd ca 27,5 cm.
1st 835,925 stämpel, importerad till Sverige, längd ca 20 cm.
Bruks/åldersslitage.
Bruks/åldersslitage.