GOLVLAMPA, 2-armad, svartlackerad/mässing, 1950-tal.

305288. GOLVLAMPA, 2-armad, svartlackerad/mässing, 1950-tal.

Eskilstuna Elektrofabrik, höjd 155 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 224