MARCO CECIONI. porträtt, färgetsning, signerad samt daterad, E/A Marco Cecioni 1991.

305274. MARCO CECIONI. porträtt, färgetsning, signerad samt daterad, E/A Marco Cecioni 1991.

18 x 15 cm.
Mått på hela ramen 34 x 29,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

18 x 15 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 127