MATSALSMÖBEL, 5 delar, senjugend, tidigt 1900-tal.

305269. MATSALSMÖBEL, 5 delar, senjugend, tidigt 1900-tal.

Bord: Längd 120 cm, bredd 98 cm, höjd 79 cm. 2 utdragsskivor à 50 x 98 cm vardera.
4 stolar med skinnklädda sitsar, rygghöjd 93 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, repor.

Antal besök: 1 249