BROSCHER, 8 st, silver, totalvikt ca 74 gram, 1800 - 1900-tal.

305256. BROSCHER, 8 st, silver, totalvikt ca 74 gram, 1800 - 1900-tal.

2st Pinco Förening UPA, Stockholm, 1952 samt 1954.
1st LB, Stockholm, 1882.
1st P LIE13½18.E, Christiania 50 (Oslo)
4st med otydliga stämplar.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

1st LB, Stockholm, 1882.
4st med otydliga stämplar.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 906