TAKAMPEL, 6-armad, plåt samt mässing, Karl Johan-stil, 1900-tal.

305245. TAKAMPEL, 6-armad, plåt samt mässing, Karl Johan-stil, 1900-tal.

7 st ljuspunkter totalt.
Medföljande skärmar.
Höjd ca 70 cm.
Diameter 56 cm.

Bruksslitage, skärmar något buckliga samt med smärre fläckar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 st ljuspunkter totalt.
Medföljande skärmar.
Höjd ca 70 cm.
Diameter 56 cm.

Antal besök: 618