JERRY KARLSSON. Skulptur, Keramik, Drake, Gullaskruv, 1900-tal.

305212. JERRY KARLSSON. Skulptur, Keramik, Drake, Gullaskruv, 1900-tal.

Skulptur föreställande drake, i keramik med trästavar och detaljer i textil samt fjäder.
Bredd: 23, Höjd: 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd: 23, Höjd: 46 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 533