HERRARMBANDSUR, delar i 18K rödguld, Omega.

305200. HERRARMBANDSUR, delar i 18K rödguld, Omega.

Boett ca 35 mm, 18K rödguld. Armlänk justerbar, doublé.

Ej funktionstestad. Länk senare kompletterad. Bruksslitage. Flertalet repor på boett och länk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 626