VAS, Mihai Topescu, sign.

VAS, Mihai Topescu, sign.
305184. VAS, Mihai Topescu, sign.

Graalteknik. Höjd 23 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Graalteknik. Höjd 23 cm.

Smärre repor.

Antal besök: 1 603