GERDA ÅKESSON. Ballerina och harlekin. Färglitografi, signerad, numrerad 251/260.

305171. GERDA ÅKESSON. Ballerina och harlekin. Färglitografi, signerad, numrerad 251/260.

50 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 6 751