BOK, Enfaldig Förklaring öfwer Dr. Martin Lutheri Lilla Cateches, ställd genom spörsmål och swar, 1778.

305152. BOK, Enfaldig Förklaring öfwer Dr. Martin Lutheri Lilla Cateches, ställd genom spörsmål och swar, 1778.

Författare: Olaf Svebilius. A.
Tryckt i Stockholm hos Peter Hek(?)elberg, 1778.
16,5 x 7,5 cm.

Bruksslitage, skador, rygg med extensiva skador, fuktskadad, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5 x 7,5 cm.

Antal besök: 1 164