Valnötsfanerad. 4 dörrar nertill samt 3 lådor överst.
Nycklar finnes.
Längd 146cm.
Bredd 45.
Höjd 133.
Ålders samt bruksslitage.
Nycklar finnes.
Längd 146cm.
Bredd 45.
Höjd 133.
Ålders samt bruksslitage.