PARTI, 4 st, oljor samt akvarell.

305144. PARTI, 4 st, oljor samt akvarell.

S.O Nordqvist, olja på masonite, signerad, 45,5 x 60,5 cm.
Curt Norberg, olja på masonite, signerad samt daterad, 38 x 46 cm.
G Bergh, olja på masonite,signerad samt daterad, 33 x 41,5 cm.
Oidentifierad konstnär, akvarell på papp, otydlig signering, 36 x 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 656