MYNTSET i displaybox, New Seven Wonders of The World.

305100. MYNTSET i displaybox, New Seven Wonders of The World.

Myntset bestående av 7 förgyllda silvermynt samt större silvermynt, tillverkaren är oidentifierad. Myntens diameter
18 mm och det större myntet 39 mm.

Box med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Box med bruksslitage.

Antal besök: 1 938