1 st tryck, Lenin 43 x 33 cm.
2 st tryck, Svenska kunga familjen samt Calcutta, 33 x 42 cm.
12 st reproduktioner, Carl Larsson, 50 x 36 cm samlingsmapp.
2 st Etsningar, Bengtsons Lito AB, 42 x 28 cm, 39 x 28 cm.
1 st Originalträsnitt, "Åre-Sjön", 20 x 27 cm.
1 st träsnitt, Läsande gosse,38 x 46 cm.
Bruksslitage.
1 st tryck, Lenin 43 x 33 cm.
Bruksslitage.