PARTI, tryck, m.m.

305085. PARTI, tryck, m.m.

1 st tryck, Lenin 43 x 33 cm.
2 st tryck, Svenska kunga familjen samt Calcutta, 33 x 42 cm.
12 st reproduktioner, Carl Larsson, 50 x 36 cm samlingsmapp.
2 st Etsningar, Bengtsons Lito AB, 42 x 28 cm, 39 x 28 cm.
1 st Originalträsnitt, "Åre-Sjön", 20 x 27 cm.
1 st träsnitt, Läsande gosse,38 x 46 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
305085. PARTI, tryck, m.m.

1 st tryck, Lenin 43 x 33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 099