VÄGGUR och timer i bakelit, Junghans. 1950-tal.

305083. VÄGGUR och timer i bakelit, Junghans. 1950-tal.

Väggklocka med mindre äggklocka i fodral av bakelit
Höjd 25 cm
Urtavla märkt Junghans.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm
Urtavla märkt Junghans.

Bruksskick
Ej funktionstestad.

Antal besök: 6 768