FILMAFFISCHER, 2 st. Djungel Jim 60/70-tal.

305036. FILMAFFISCHER, 2 st. Djungel Jim 60/70-tal.

Djungel Jim i dödsdalen samt Djungel Jim och leopardkvinnan.

Bruksslitage samt veckade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt veckade.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 974