LJUSSKYLT, plåt och plast, Super Nintendo entertaiment system, 1990-tal.

305022. LJUSSKYLT, plåt och plast, Super Nintendo entertaiment system, 1990-tal.

Längd 93, bredd 15, höjd 29 cm
Endast för inomhusbruk, finns fästen för vägghängning samt takhängning.

Repor, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor, ej genomgången.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 7 906