KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal, SOCKERSKÅL och LOCKDOSA, tenn, 1900-tal.

30500. KAFFEPANNA, koppar, 1800-tal, SOCKERSKÅL och LOCKDOSA, tenn, 1900-tal.

Höjd ca 4-11 cm.

Slitage, bucklor på kaffepanna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 4-11 cm.

Antal besök: 976