SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

SERVERINGSVAGN, 1900-tal.
304997. SERVERINGSVAGN, 1900-tal.

Längd 69, bredd 48, höjd 68 cm.

Hyllplanens ytor med slitage, färgfläck på ena hjulet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 846