SIDEBOARD OCH HYLLOR, totalt 3 delar, sent 1900-tal.

30498. SIDEBOARD OCH HYLLOR, totalt 3 delar, sent 1900-tal.

Kromad och guldfärgad metallstomme med hyllplan av glas.

Bord, längd 135, bredd 37, höjd 72 cm.
Hyllrona, längd 76, bredd 37, höjd 72/105 cm.

Ett hyllplan med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett hyllplan med nagg.

Antal besök: 4 769