304946. PARTI VINTAGE, hattar, sjal med mera. 1900-tal.
Hatt, svart sammet, Minette, Linköping, 1940-tal.
Hatt, svart sammet med fjädrar, Nya Modemagasinet, Linköping, 1940-tal.
Stråhatt med rosett, 1900-talets första del.
Sjal, 1900-talets första del.
Bruks- och ytslitage. Åldersrelaterade smärre skador.
Sjal, 1900-talets första del.