FIGURIN i porslin, haremsdansös, Schaubach-Kunst, Västtyskland.

304882. FIGURIN i porslin, haremsdansös, Schaubach-Kunst, Västtyskland.

Höjd 23,5 cm
Stämplad för 1926 - 1952, Schaubach-Kunst, Germany.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 501