SOFFBORD, teak med rotting, Albert Larsson, Tibro, 1900-tal.

304854. SOFFBORD, teak med rotting, Albert Larsson, Tibro, 1900-tal.

Märkt undertill med blyerts: Albert Larsson Tibro, no 82 samt med monogramstämpel av MSI(?).
Längd 90 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd 57 cm.

Bruksslitage, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 90 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd 57 cm.

Bruksslitage, slagmärken.

Antal besök: 4 148