SKRIVPULPET, allmoge, 1700/1800-tal.

304788. SKRIVPULPET, allmoge, 1700/1800-tal.

Längd 55, bredd 39, höjd 83 cm.

Senare benställning. Omarbetad och renoverad. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 192