TV, "Typ TV 545 LV", Svenska radioaktiebolaget, Stockholm.

304750. TV, "Typ TV 545 LV", Svenska radioaktiebolaget, Stockholm.

Längd 50, bredd 42, höjd 95 cm.

Vred i plast med skador, bakstycke skevt samt spricka, repor, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 090