AXEL KULLE. TILLSKRIVEN. Skogslandskap, olja på pannå, osignerad.

304709. AXEL KULLE. TILLSKRIVEN. Skogslandskap, olja på pannå, osignerad.

23,5x28 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5x28 cm.

Antal besök: 897