PAKETCYKEL, Hermes, 1900-talets första hälft/mitt.

304678. PAKETCYKEL, Hermes, 1900-talets första hälft/mitt.

Ramhöjd 79 cm. Hjulstorlek 24" bak, 20" fram.

Slitage, senare bemålad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 669