SMINKSET, 3 delar, silver och sterlingsilver, 1900-tal.

30466. SMINKSET, 3 delar, silver och sterlingsilver, 1900-tal.

Troligtvis franska stämplar, total vikt 170 g.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 702