DAMHALSBAND, silver, David-Andersen, Norge, vikt ca 47 gram.

304664. DAMHALSBAND, silver, David-Andersen, Norge, vikt ca 47 gram.

Stelt damhalsband importerat från Norge till Sverige, märkt David-Andersen, Norway sterling 925S samt med kontrollstämplar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 356