SÄKERHETSGLASÖGON, Willson, med ask, USA, omkring 1900-talets mitt.

304663. SÄKERHETSGLASÖGON, Willson, med ask, USA, omkring 1900-talets mitt.

Bågar av plast med läderdetaljer.

Smärre slitage. Förefaller oanvända.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 709