KATEDER, 1900-talets mitt.

KATEDER, 1900-talets mitt.
3046610. KATEDER, 1900-talets mitt.

Med lådor, längd ca. 128, bredd 65, höjd 78 cm.

Skador.

Nycklar saknas.

Tema

Back to school

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Nycklar saknas.

Tema

Back to school

Antal besök: 1 172