VILFÅTÖLJ, samt fotpall, fårull, Brunstad, Norge, 19/2000-tal.

304659. VILFÅTÖLJ, samt fotpall, fårull, Brunstad, Norge, 19/2000-tal.

Längd inkl fotpall 168 cm liggande.
Bredd 68 cm.
Höjd 100 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Nackkudde saknas.

Fotpall beslag under sits trasig.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 68 cm.
Höjd 100 cm.
Sitthöjd ca 45 cm.
Nackkudde saknas.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 485