RESEGRAMMOFON, tidigt 1900-tal.

304655. RESEGRAMMOFON, tidigt 1900-tal.

Längd 42 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 15,5 cm.

Handtag i läder trasigt, bruksslitage.
Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 42 cm.
Bredd 29 cm.
Höjd 15,5 cm.

Ej funktionstestat.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 589