FICKUR,samt kedja, 1900-tal.

FICKUR,samt kedja, 1900-tal.
304652. FICKUR,samt kedja, 1900-tal.

Märkt Metal Plaque or Lamine Garantie 10 Ans AE.
152-4623.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

152-4623.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 6 173