INGEBORG LUNDIN. Vas, glas "Äpplet", Orrefors, 1900-talets andra hälft. Signerad ORREFORS EXPO 32-57 Ingeborg Lundin.

304604. INGEBORG LUNDIN. Vas, glas "Äpplet", Orrefors, 1900-talets andra hälft. Signerad ORREFORS EXPO 32-57 Ingeborg Lundin.

Höjd ca 41,5 cm.

Bruksskick.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 41,5 cm.

Bruksskick.

Ingeborg Lundin (1921–1992)

Antal besök: 1 708