304602. FAT i glas, 4 st, olika färg, Erik Höglund, Boda.
2 st askfat/fat i grön glasmassa. Dekor av stående kvinnor i sigill. 14x7 cm.
2 st askfat/fat i bärnstensfärgad glasmassa. Dekor av stående kvinnor i sigill. 14x7 cm. En signerad H 902.
Tre osignerade.
Tre osignerade.
Repor.
Luftbubblor i glasmassan, tillverkningsdefekt.
Tre osignerade.
Tre osignerade.
Repor.